Znajdujesz się tutaj: Przedszkole Strona główna Aktualności

Rekrutacja [2.02.2018]

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami: szczegóły >>

Nowy statut

Od 30 listopada 2017 roku naszą placówkę obowiązuje nowy Statut. Dokument ten dostępny jest w bibliotece szkolnej oraz w pokoju nauczycielskim (wersja papierowa), a także na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce bip.

Zbiórka makulatury i butelek PET [10.11.2017]

Zapraszamy do aktywnego udziału w drugiej zbiórce makulatury i butelek PET, która będzie trwała od 14 do 24 listopada 2017 roku. Pieniądze zasilą książeczki klasowe.

Warsztaty [24.10.2017]

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty naukowe "Nauka moją pasją", które obędą się w środę, 25 października 2017 roku o godzinie 17.00 na terenie naszej szkoły. Prosimy zabrać ze sobą ciekawość świata, pasję do odkrywania nowych rzeczy oraz dobry humor. Do zobaczenia!

Koniec zbiórki surowców [29.09.2017]

Zbiórka makulatury i butelek PET jest już zakończona. Prosimy już nie przywozić surowców do szkoły. Następna zbiórka zostanie ogłoszona.
Wyświetlono 11 do 15 aktualności z 21 znalezionych.