Znajdujesz się tutaj: Przedszkole Strona główna Aktualności

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych [3.10.2018]

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: „Oddaj zużyty telefon komórkowy”. Do 9 listopada 2018r. zbieramy zużyte telefony komórkowe bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach. Zużyte telefony można oddać u wychowawcy lub u pani Marioli Białek.

Przedszkole - godziny pracy [28.09.2018]

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego informuje, że od października zostaje wydłużony czas pracy przedszkola do godziny 16:00.

Drodzy Rodzice [21.09.2018]

24 września (poniedziałek) planujemy powitanie jesieni. Prosimy w tym dniu ubrać dzieci w kolorach jesiennych (czerwony, brązowy, żółty, pomarańczowy) oraz o przyniesienie darów jesieni (kasztany, żołędzie, liście, grzyby itp.). Dziękujemy

Zajęcia przedszkolne [2.09.2018]

Przedszkole jest czynne od 6:30 do 15:30. Zajęcia z podstawy programowej prowadzone są od 8:00 do 13:00. Zajęcia w zerówce prowadzone są od 8:00 do 13:00.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Wyświetlono 21 do 24 aktualności z 24 znalezionych.