Znajdujesz się tutaj: Przedszkole Strona główna Aktualności

Kalendarz [8.01.2019 r.]

Rada rodziców razem z gronem pedagogicznym zapraszają do zakupu kalendarza szkolnego na rok 2019. Kwota minimalna kalendarza to 10 zł. Kalendarze można nabywać w sekretariacie oraz w czasie zebrania rodziców przewidzianego na 16 stycznia. Można zamówić zdjęcia z kalendarza. Koszt jednego zdjęcia to 2,50 zł, chętni proszeni są o kontakt z wychowawcą.

Bal [2.01.2019 r.]

9 stycznia w godzinach od 12:00 do 13:45 odbędzie się bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pod kierownictwem pana Sebastiana Chmiela.

Przedszkolna Wigilia [20.12.2018 r.]

W najbliższy piątek odbędzie się w naszym przedszkolu Wigiljka. Będziemy jak co roku w miłej atmosferze składać sobie życzenia, śpiewać kolędy i częstować się smakołykami. W tym dniu dzieci mogą przyjść ubrane odświętnie. Można również zabrać ze sobą owoc lub słodycz.

Warsztaty pieczenia pierniczków [19.12.2018 r.]

W naszym przedszkolu zapachniało Świętami! Postanowiliśmy upiec pierniczki. Ile było radości. Dziękujemy Mamusiom za pomoc w pieczeniu! Mamy nadzieję wkrótce znów ćwiczyć nasze kulinarne zdolności.

Zakup flagi [30.10.2018]

Okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości chcemy udekorować naszą okolicę w piękne, ojczyste barwy. Zapraszamy do zakupu flagi i wywieszenia jej z okazji Święta Niepodległości. Flagę Polski będzie można zakupić w Przedszkolu za kwotę 8 zł(cena bez marży). Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu!
Wyświetlono 6 do 10 aktualności z 17 znalezionych.