Znajdujesz się tutaj: Przedszkole Strona główna Aktualności

"Razem dla dzieci" [3.04.2018]

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Razem dla dzieci" organizowanej przez ludzi dobrej woli.

Kradzież [29.03.2018]

W związku z kradzieżą urządzeń, baterii, tonerów, które zostały przyniesione na zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz naszej szkoły prosimy o czasowe wstrzymanie się z przywożeniem ich na teren szkoły. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje prosimy zgłosić je do sekretariatu szkoły.

"Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy" [20.03.2018]

W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”. Akcja ma na celu podniesienie wśród dzieci i młodzieży świadomości ekologicznej oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. szczegóły >>

Akcja charytatywna - dzieci z Tanzanii [7.03.2018]

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę charytatywną „Rafiki dla Afryki”. Dary zostały przekazane do Fundacji Rafiki, a 11 marca wysłane do Tanzanii.

Zbiórka makulatury i butelek PET [6.03.2018]

6 marca została zakończona zbiórka makulatury i butelek PET. Dziękujemy za aktywny udział w zbiórce.
Wyświetlono 6 do 10 aktualności z 21 znalezionych.