Znajdujesz się tutaj: Przedszkole Strona główna Aktualności

"Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy" [20.03.2018]

W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”. Akcja ma na celu podniesienie wśród dzieci i młodzieży świadomości ekologicznej oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. szczegóły >>

Akcja charytatywna - dzieci z Tanzanii [7.03.2018]

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę charytatywną „Rafiki dla Afryki”. Dary zostały przekazane do Fundacji Rafiki, a 11 marca wysłane do Tanzanii.

Zbiórka makulatury i butelek PET [6.03.2018]

6 marca została zakończona zbiórka makulatury i butelek PET. Dziękujemy za aktywny udział w zbiórce.

Rekrutacja [2.02.2018]

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami: szczegóły >>

Nowy statut

Od 30 listopada 2017 roku naszą placówkę obowiązuje nowy Statut. Dokument ten dostępny jest w bibliotece szkolnej oraz w pokoju nauczycielskim (wersja papierowa), a także na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce bip.
Wyświetlono 6 do 10 aktualności z 19 znalezionych.