Kronika przedszkola w roku szkolnym 2019/2020

Zajęcia adaptacyjne
30 sierpnia w ZSP w przedszkolu w Iłownicy zorganizowano zajęcia  adaptacyjne dla dzieci w przedszkolu. Celem zajęć było ułatwienie naszym „nowym” maluchom bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Dzieci poznały przedszkole, nauczycieli i personel obsługi. Uczestniczyły w zajęciach ruchowych oraz zabawach integracyjnych  w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego.
/A. Bronowska/

Jesienne arcydzieła!

W naszym przedszkolu niemal każdego dnia spod rąk małych artystów wychodzą piękne prace. Mieszamy kolory, eksperymentujemy i wspaniale się bawimy! Malujemy wszystko wokoło, czasem nawet samych siebie. To jest nasza odpowiedź i najlepsze lekarstwo na jesienną szarugę!
/Katarzyna Szkucik-Rewaj/